Para Kazandıracak Teknolojik Uygulamalar

Evlerde kaldığımız şu günlerde sıkılıp para kazanmak isteyenler için  ya da oturarak az da olsa da para kazanabilir miyim diyen insanlar için en çok merak edilen sorulardan birisi olan para kazandıracak teknolojik uygulamaları nelerdir oldu. Şimdi Size para kazandıracak teknolojik uygulamalar nelerdir onlardan bahsedeceğim.

1) Havucum Uygulaması

Belirli zamanlarda anket vererek para kazanmanızı sağlayan bir uygulama olan havucum uygulamasında anketlerin ücretleri  değişebiliyor. Yaklaşık 1 anket 5-10 dk. sürebiliyor.
Alt limit 20 TL’ye geldiğinizde ise paranızı çekebiliyorsunuz.
Mobil uygulaması bulunmaktadır.

2) Cevapla Kazan Uygulaması

Belirli zamanlarda anket vermesinin dışında eğer profilinize uygunsa size uygun bir deneme ürünleri yolluyorlar henüz bana gelmedi ama profilinize ve şansınıza bakan bir şey bence.

Bununda alt limiti 20 TL’ye geldiğinizde ise Nakit, Papara, Ininal veya Hediye çeki ödeme seçeneklerinden birini seçebiliyorsun. Bu havucum’dan daha iyi çünkü anket sıklığı ve parası daha iyi bence. Mobil uygulaması bulunmaktadır.

3) Oyna Kazan Uygulaması

Bu uygulamada anket değil de yarışma var yani yarışmalara girip puan kazanıyorsunuz. Yarışma dediğimde bilgi yarışması sorular çok zor değil bence. Hem eğleniyorsunuz hem öğreniyorsunuz hem de para kazanıyorsunuz. Yarışmalarda kazandığınız ödüller OK ALTIN birimi olarak tanımlanır.

100 OK ALTIN=1 TL’dir. Alt limit 50 TL’ dir. 50 TL’yi geçince tosla veya Iban yoluyla banka hesabınıza aktarabilirsiniz. Bir günde bir sürü yarışma oluyor hem bilginizi ölçebilir hem de kazanabilirsiniz. Mobil uygulaması bulunmaktadır.

4) Bounty Uygulaması

Size uygun olarak verilen  anket ve günlük  görevleri yaparak para kazanabilirsiniz. Alt limiti 30 TL’dir. Mobil uygulaması bulunmaktadır.

5) Google Ödüllü Anketler Uygulaması

Burada çekebileceğimiz para yok anket çözerek Google play’de kullanabileceğiniz para kazanıyorsunuz sadece Google play’de geçerli oluyor uygulama içinde  ya da paralı uygulamalar da ürünler alabilmek için kullanabilirsiniz.


6) Hadi Uygulaması

Canlı bilgi yarışması olan hadi belirli saatlerde belirli ödüllerde bilgi yarışması yaparak para kazanabilirsiniz. Yarışmalarda para kazananlar arasında bölüşülür para çekme limiti 20 TL’dir.

Belirli günlerde daha büyük ödülleri oluyor. Mobil uygulaması bulunmaktadır.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir