daire

Bu panik dolu sosyal uzaklaşma ve okulların, restoranların ve spor olaylarının kapatıldığı zamanlarda, bir şey için müteşekkir: Stella adlı bu sarı Lab. Stella kim, soruyorsun? Tabii ki, büyük yaprak yığınlarına atlamaktan hoşlanan bir köpek! Ve son zamanlarda viral bir video hissi haline geldi, çünkü o en belirsiz zamanlarda hepimizin ihtiyaç duyduğu ruh hali artışı.

Stella'nın sahibi, Jody Hartman Freeport, Maine'de yaşıyor ve 2018 yılında, köpeğini tekrar tekrar şeker dükkanı kez 1, o00'de bir çocuk gibi yaprak yığınlarına atlayarak yakaladı. Stella, o zamandan beri yaklaşık 400.000 takipçiye sahip bir Instagram hesabıyla köpek sosyal bir nüfuz sahibi oldu.

Stella'nın yapraklara sıçrayan bir vurgu makarası yaklaşık bir ay önce YouTube'da yayınlandı – uygun bir şekilde "Stella'nın Tüm Zamanların En İyi Yaprak Atlamaları" – ve son zamanlarda viral oldu.

Aşağıdaki videoyu izleyin, ancak dikkat edin, ruhlarınız tehlikeli seviyelere yükselebilir:

[embedded content]

Sonuçta, bir çoğumuzun münzevi haline dönüşen halk sağlığı riskinin oynak ve mutsuzca cahil olan bir köpeğinden daha iyi psikolojik tonik ne olabilir?

Gerçekten, Twitter'daki herkes Stella'yı yeterince alamıyor.

Yaprakların içine daldıkça gevrek sesini seven komedyenlerden…

… seven köpek arkadaşlarına olduğu gibi yaprakları da bırakır.

Gerçekten, eğer bu tür bir mutluluğa yol açarsa, yaprakları tekrar tekrar kim tırmıyordu?

Köpeklerin, insanlar korkunç olsa bile hayattaki küçük şeyleri takdir etmemize gerçekten yardımcı olabileceği başka bir örnek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here