circle

Koronavirüs kaygısı yükseliyor ve ABD ulusal bir kilitlemeye hazırlanırken, Hoppy adlı bir ormancı tarafından bir Facebook yazısı Quick tüm bu kaosa bir miktar pozitiflik yaydığı için viral oluyor. Facebook sayfasına göre Hoppy Quick, "özgür ruhlu bir bohem" ve New York eyaletinin Catskill Dağları'nda elle oyulmuş ahşap ayı heykelleri yapan bir "eski okul ormancısı". 13 Mart'ta, "dünya etrafımızda kapanmaya başladığında insanlar için çok ihtiyaç duydukları bir tavsiyeyle" bir mesaj yayınladı – ve o zamandan beri yaklaşık 70.000 kez paylaşıldı.

"Eğer dünya zorlanıyorsa sizi yalnızlığa bırakın, kucaklayın "diye yazdı. "Karantina korkutucu olmak zorunda değil."

Herkese o kadar beklenmedik ve ironik bir virüs hakkında olumlu bir mesaj viral hahaha gitti… Herkese teşekkür etmek istiyorum…

Hoppy Quick tarafından 15 Mart 2020 Pazar tarihinde gönderildi

Hızlı bir şekilde "evde yapmak istediğiniz fakat vaktiniz olmayan şeyleri aramanızı" tavsiye etti. Belki de bu nihayet yatağınızdaki kitap yığınından geçme veya meditasyon hakkında daha fazla bilgi edinme veya gitar pratiği yapma fırsatı olabilir.

“İnsanlardan kaçınmalısınız… sudan veya ormanlardan kaçınmamalısınız” diye yazdı çünkü “doğa iyi bir ilaçtır”

Ama en önemlisi, "her zaman iyimser olun" dedi Quick.

“Her zaman bu kötümser olacak” diye yazdı. "Birini biliyorsun. Güzel bir gün olduğunu söylediğinde 'Ama sonra yağmur yağacak' diyorlar. Hepimiz aynı pandemi ile uğraşıyoruz. Olumlu bakış açınız size yardımcı olsun. "

Dünya etrafımızda kapanmaya başladığında insanlara tavsiyem Evde yapmak istediğiniz şeylere bakın ama…

Hoppy Quick tarafından 13 Mart 2020 Cuma tarihinde gönderildi

Quick'un gönderisi sadece üç günde 37.000'den fazla beğeni ve 68.000'den fazla hisse aldı, okuyucular ona basit ama güneşli mesaj için teşekkür etti.

Bir Facebook kullanıcısı "Hepimizin ihtiyacı olan şey budur: pozitiflik" diye yazdı.

Başka bir Facebook kullanıcısı, "Sahip olduklarımızla en iyisini yapalım." "Yapabileceklerinizi yapın, sahip olduklarınızla çalışın, yapabildiğiniz yere yardım edin, yapabildiklerinizi verin ve birbirinizi sevin."

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here