circle

2019 şut vuruşunu Ready or Not 'da gördüyseniz, Samara Weaving bir gelinlikte ateşli silah kullanma konusunda hiçbir sorun yaşamıyor. Ancak 27 yaşındaki Avustralyalı aktris, filmin sınırlı tiyatrosunun önüne geçen bu yeni Guns Akimbo klibi avladığı kadar asla taşlamadı 28 Şubat.

[embedded content]

Film, istemeden kendini çevrimiçi olarak yayınlanan yasadışı bir gerçek hayat ölüm maçına atılan bulan şanssız bir video oyunu geliştiricisi olan Miles olarak Radcliffe'yi canlandırıyor. Savaşları düzenleyen yeraltı çetesi Skizm'de sarhoş bir şekilde bir jibe alma hatasını yaptıktan sonra, ellerine sarılmış iki silah ve Nix (Weaving) adında tetikleyici mutlu bir katil bulmak için uyanır.

Yeni Guns Akimbo klip, parkta bir bornozda, pantolonsuz koşan ve eski kız arkadaşının ( Natasha Liu Bordizzo'ya kaçmaya çalışırken çok büyük ayı terlikleri giydiği Miles'ı gösteriyor. ) araba. Ama Nix, sırtına bağlanmış, eğitimli bir katilin yavaşça güvenle yürüdüğü ve Miles'a alacağım gülümsemeyi verdiği bir roket fırlatıcı ile geliyor.

Ve Weaving, Guns Akimbo karakterinin nasıl korkutucu olduğunu biliyor. 2019'da rol için yaptığı dönüşümden Bloody Disgusting'e, "Ellerimde ve yüzümde dövmeler vardı ve siyah ve gümüş bir kefal vardı ve kaşlarım yoktu." "Makyaj yapmak dört ya da beş saat sürdü, bu yüzden onunla eve gidecektim. … İnsanlar kaçacaktı. Bakkalları satın alırdım ve çok endişeli görüneceklerdi."

Dokuma yaklaşmakta olan G.I'de daha da fazla harekete geçecek. Joe spinoff Bu sonbaharda sinemalarda olan Snake Eyes . Bundan önce, onu çok beklenen Bill & Ted Face Music'te (19459003]Bill'in kızı Thea Preston ( Alex Winter ) 'da göreceksiniz. Ve daha da erken, bu yükselen yıldız da Hollywood 'te, 1940'larda Los Angeles'ta geçen ve 1 Mayıs'ta Netflix'e ulaşan sınırlı bir dizi olacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here