çemberi

Lise tanıtımları, tartışmalı top kökenlerinden çok yol kat etti, ancak onlar hakkında bazı şeyler asla değişmedi. İster kıvrımı yapın, ister "Macarena" yı dans edin ya da sizinkine twerk yapın, dansınızın DJ'i BPM'leri düşürdükten sonra, sizi bu özel şarkı için kimin tutmak istediğinizi tam olarak biliyordunuz. Balo kralları, kraliçeler ve duvar çiçekleri de balo şarkılarını hatırlayabilir. Ama o sihirli akşamın hafızanız zamanla biraz bulanıklaşırsa, belki de bu liste hafızanızı çalıştırmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca, bu klasik melodileri kaydırmak, onlarca yıllık bir elbise veya smokin içine sıkıştırmaya çalışmaktan hatırlamak için çok daha kolay bir yoldur.

Zincirsiz Melodi "width =" 1196 "height =" 1200 "data-recalc-dims =" 1 ” />

Capitol Records

Hepimizin bildiği ve sevdiği şarkıyı yapan Adil Kardeşler tarafından kapsama alınmadan önce, "Zincirsiz Melody" popüler bir romantik single. Başlangıçta 1955 hapishane filmi Zincirsiz için görevlendirildi, şarkı hızlı bir şekilde listelerin tepesinde yer aldı, anında yavaş bir dans favorisi oldu ve daha sonra bir Oscar nom kazanma.

Büyük Pretender "width =" 1188 "height =" 1200 "data-recalc-dims =" 1 ” />

Hallmark Kayıtları

Bizi “Büyük Rol Yapıcı” nın kalbinde özel bir yeri olmadığına ikna etmekte oldukça başarılı olmalısın. Platters'ın hit single'ı '56'da tüm radyo hava dalgalarının üzerindeydi ve Freddie Mercury 1987'de kapladığı zaman biraz rönesans yaşadı. Ayrıca Fonz'un Mutlu Günler .

genç Aşk "genişlik =" 1200 "yükseklik =" 1200 "veri-recalc-dims =" 1 ” />

Eric Records

Bir balo şarkısı için "Young Love" başlıklı bir balo şarkısından daha fazlasını alamazsınız, bu yüzden merak edilen popüler film oyuncusu Tab Hunter'ın Ric Cartey ve Carole Joyner'in şarkısının bir önceki yıla ait kapağı gençler ile böyle bir hit oldu. Ancak bunu kendi yapmaya çalışan tek kişi o değildi. Country şarkıcısı Sonny James ve vokal dörtlüsü The Crew-Cuts aynı zamanda şarkının kendi başarılı versiyonlarını yayınladı.

Tek yapmam gereken Dream "width =" 1194 "height =" 1200 "data-recalc-dims =" 1 ” />

Cadence

Everly Brothers tarafından sadece iki kez kaydedilen ünlü "Yapmam Gereken Tek Şey", yakında tüm Billboard single listelerinde 1 numara oldu. ve her yerde dalgın sevenlerle konuşarak küresel bir başarı olmaya devam etti.

Bana Yumuşakça Gel "width =" 1200 "height =" 1190 "data-recalc-dims =" 1 ” />

EMI Records USA

Bu şarkının orijinal adı "Come Softly", haklı olarak yanlış yorumlanabileceğinden veya şakalanabileceğinden endişelenen bir kayıt yöneticisi tarafından değiştirildi müstehcen bir cümle. Ne kadar tuhaf ki, alternatifi "Come Softly to Me" şarkısı ile asla değişmedi.

Teen Angel "width =" 1200 "height =" 1196 "data-recalc-dims =" 1 ” />

Küp Kayıtları

Bazı radyo istasyonları, çok fazla bir serseri olduğu için havadan havadan yasaklanmasına rağmen, "Teen Angel" popülerlik kazanmaya ve grafiklere tırmanmaya devam etti. . Muhtemelen dönemin duygusal alt metni hakkında 1960'ın en muhtemel balo yavaş dans şarkısının bir tren tarafından yönetilen bir kız hakkında olduğu söyleniyor.

 Yarın Beni Sevecek misin "width =" 1195 "height =" 1200 "data-recalc-dims =" 1

Dureco Benelux

Radyo dostu bir örtmecede sunulmuş olsa da, "Yarın Beni Seveceksin" birisinin saf niyetleri olup olmadığı konusunda zamansız bir soru soruyor veya şanslı olmaya çalışmak için oyun tükürüyor. Birisi sadece mesajın '61'de dans ederken birkaç baloya duraklama verdiğini umabilir.

Earl Dükü "width =" 1200 "height =" 1192 "data-recalc-dims =" 1 ” />

Lollipop Kayıtları

Düklerin ve kulağın, "Duke of Earl" gibi suların çamurlu olduğu bir şarkı adı olmadan monarşistik gagalama düzeninde nerede sıralandığını hatırlamak yeterince zor. Gene Chandler'in en iyi bilinen şarkısının aslında anlamsız bir vokal ısınmasından geldiği ortaya çıktı, bu yüzden gerçek telif ile olan ilgisini fazla düşünmemeye çalışın.

Hey Paula "width =" 1200 "height =" 1200 "data-recalc-dims =" 1 ” />

Philips

Önermek için muhtemelen "hey, hey, Paula, seninle evlenmek istiyorum" ve bunu yapmak için daha uygun zamanlar var. hala lisede, ama 60'ların başları farklı bir dönemdi. "Hey Paula" zamanı için düpedüz romantikti ve bu nedenle bir okul dansı teli oldu.

Elinizi Tutmak İstiyorum "width =" 1196 "height =" 1200 "data-recalc-dims =" 1 ” />

Capitol Records

Bu Liverpool beylerini muhtemelen duymuşsunuzdur. Aslında, Fab Four'un ABD'deki atılımının pop müzik manzarasındaki sismik değişimin ne kadarını abartmak zor olurdu. "Elini Tutmak İstiyorum", Beatles için onlarca yıl süren grafik toplayıcıların ilklerinden sadece biriydi, ama aynı zamanda gençlik ezilme masumiyetini en iyi kuşatan kişidir.

My Girl "width =" 1169 "height =" 1200 "data-recalc-dims =" 1 ” />

Gordy

Motown şarkıcısının Smokey Robinson'un hikayeli kariyerinin daha kayda değer başarılarından biri onunla bile ilişkilendirilemeyebilir. Başlangıçta grubu Mucizeler, "My Girl" u daha büyük kitlelere getirmeye ve müzik tarihindeki yerini korumaya yardım eden Smokey'in eşine The Temptations'ın karısıdır.

Bir Erkek Bir Kadını Sevdiğinde "width =" 1194 "height =" 1200 "data-recalc-dims =" 1 ” />

Atlantic Records

"Bir Erkek Bir Kadın Sevdiğinde" kapıdan sıcak çıktı ve hemen yetişkin bir çağdaş klasik olarak kendini sementledi. Ve Bette Midler Michael Bolton Gregg Allman Art Garfunkel ve sayısız diğer yetenekler tarafından kapsanmasına rağmen, Percy Sledge'ın orijinal yorumunun ruh dolu bir şekilde yumuşamasına gerek yok.

[Aptal"Aptal"genişlik="1190"yükseklik="1200"veri-recalc-dims="1″ />

Replace Records

Frank ve Nancy Sinatra "Somethin 'Stupid'i croon olarak zirve formda olan hiçbir inkar yoktur. "birlikte, ama bunu kimin söylediğini çok düşünmemek en iyisidir. Baba ve kız birbirleri hakkında şarkı söylemiyor olsalar da, aile eşlemesi bir aşk düeti için kesinlikle garip bir seçimdir.

Aşk Hala Mavi "genişlik =" 1190 "yükseklik =" 1200 "veri-recalc-dims =" 1 ” />

Özgür Ruh

Aslen Yunanca doğumlu, Alman doğumlu Alman şarkıcı Vicky Leandros Lüksemburg'un 1967 Eurovision girişi için "L ' amour est Bleu "ABD hit olacak orkestra sürümü için şarkı sözleri ve Avrupa arka plan hendek. Paul Mauriat'ın çekimindeki klavsen ve gitar kombinasyonu, Amerikan kulakları için nispeten yeni bir sesdi, ancak yakında çok sık duydukları bir sesdi.

Kızıl Yonca "genişlik =" 1200 "yükseklik =" 1200 "veri-recalc-dims =" 1 ” />

Rulet

Seslerini "Mony Mony" ile başarıya götüren sakız popundan, daha çok şeylere değiştirmek isteyen Tommy James ve Shondells stüdyoda şarkının gitar ve vokal parçaları için tremolo efektleriyle uğraşarak "Crimson and Clover" için üç yönlü bir şeyler aldı. Bununla birlikte, titrik şarkı sözlerinde daha derin anlam arayanlar hayal kırıklığına uğrayabilir. Onlar sadece Tommy'nin en sevdiği renk ve çiçektir ve kulağa hoş geldiğini düşündü. Bu konuda tam olarak yanlış değildi.

 Seni Geri İstiyorum "width =" 1200 "height =" 1200 "data-recalc-dims =" 1

Motown

Müzik icracıları bir tanesini duyduklarında bir vuruş yapma eğilimindedirler ve çoğu zaman Jackson ailesinin ilk single'ında özel bir şeyleri olduğu açıktır. ana pişmanlık temasına rağmen, çocuk tarafından söylenen erken sona eren bir ilişki üzerine. "Seni Geri Dönmek İstiyorum" kardeş Motown'un yıldızlığa hareket etmesine yardımcı oldu ve o zamandan beri bir marş ilişkisi olarak hizmet etti.

 Sadece Hayal Gücüm (Benden Kaçıyor) "width =" 1200 "height =" 1200 "data-recalc-dims =" 1

Tamla Motown

Elbette, bu şarkının merkezi aşk hikayesi, evlilik ve birden fazla çocukla dolu, bir kadına takıntılı bir erkek tarafından uydurulmuş bir kurgu. var olduğunu bile bilmiyorum, ama o kırmızı bayrakların bir anda kaymasına izin verdik. Neyse ki "Sadece Benim Hayal Gücü (Benimle Kaçmak)" için, parça kendini geçmek için yeterince hoş geliyor.

 Birlikte Kalalım "width =" 1200 "height =" 1200 "data-recalc-dims =" 1

Merhaba Kayıtlar

Sadece Al Green'in seminal ruh pistinde yavaşça dans eden kaç gencin şarkının duygu ve uzun mesafe kalma bir gitmek vermek karar verdi. Bu ilişkilerin nasıl geliştiğine bakılmaksızın, "Birlikte Kalalım" zamanın testini yaptı ve aşk şarkılarının panteonundaki yerini aldı.

Şarkısıyla Yumuşakça Öldürmek "width =" 1200 "height =" 1197 "data-recalc-dims =" 1 ” />

Atlantik Kayıtları

Fugees şarkıyı almadan ve 90'larda kendi şarkılarını yapmadan önce Roberta Flack'ın melankolik coos'u getirmeden önce ilk popüler popülaritesi, "Şarkısıyla Yumuşakça Öldürmek" şarkıcı-söz yazarı Lori Lieberman tarafından özellikle hareketli bir Don McLean performansı yakaladıktan sonra yazılmıştır. Sadece on yıllar sürdü ve nihayet gerekli krediyi alması için bir yasal savaşlar dolusu haciz aldı.

 Olma Şeklimiz "width =" 1191 "height =" 1200 "data-recalc-dims =" 1

Columbia

Bu listeyi okuyorsanız, muhtemelen nostaljik yansıma hakkında bir iki şey biliyorsunuzdur, ancak bu hissi yeniden şarj etmek istediğinizde, Barbra Streisand'ın hit şarkısı başka bir dinledi. Ve eğer 1974'te nasıl bu kadar dalgın olabileceğini merak ediyorsanız, "The Way We We" (Babamızın) 15. albümünün onun içinde olduğunu öğrenmek sizi şok edebilir. 30'lu yılların başlarında bir ton kariyer ve onun arkasında kaybolan sevgiyle.

Sevgimin En İyisi "width =" 1192 "height =" 1200 "data-recalc-dims =" 1 ” />

İltica Kayıtları

Rock, 70'lerin ortalarında, yumuşaklık tepesine ulaştı ve Don Henley ve şirketin korkak klasiği, "Best of of Aşkım, "alt türün afiş çocuğuydu. Gece kulüplerinden paten pistlerine, lise danslarına kadar her yerde duyduğunuzda, durmak ve bir başkasının sevgisinin 'un kötüleşmesini neyin kötüleştirebileceğini düşünmenize neden olan şarkıydı.

 Aptal Aşk Şarkıları Kanatları "width =" 1188 "height =" 1200 "data-recalc-dims =" 1

Parlofon

Çalışmalarının genişliği göz önüne alındığında, Beatles'ın 1962'den 1970'e kadar sadece sekiz yıl birlikte olduğunu unutmak kolaydır. bunların her biri Paul ve Linda McCartney tarafından yapılan bu aptallık savunması da dahil olmak üzere solo projelerle çeşitli derecelerde başarı elde etti. "Silly Love Songs" aslında Paul'un şarkı yazma becerilerine yönelik eleştirilere bir yanıt olarak kaleme alındı, ancak kısa süre sonra bu bağlamdan herhangi biri olmadan bir hit olacak kadar akılda kalıcı oldu.

Bu gece Gece "width =" 1200 "height =" 1200 "data-recalc-dims =" 1 ” />

Warner Bros. Records

Seksi flanş efektleri, saksafon solo ve Fransızca konuşulan bir kelime interlude? Şarkılar nadiren "Tonight's the Night (Gonna Be Alright)." Aslında, bazı istasyonlar airplay düzenlenmemiş için çok buharlı saydı.

 Sevginiz Ne Kadar Derin "genişlik =" 1200 "yükseklik =" 1196 "veri-recalc-dims =" 1

RSO

O yıl 1 numaralı single ile 1978'in Bee Gees'e ait olduğunu söylemek güvenlidir. "Aşkınız Ne Kadar Derin" bir yıl önce düştü, ama ertesi bahar balo zamanıyla, kulak kurdu çizelgeleri tırmandı ve tüylü saçların arasından her gencin beynine girdi.

 Birleştirilmiş "genişlik =" 1190 "yükseklik =" 1200 "veri-recalc-dims =" 1

Polydor / Chronicles

Ayrılmak ve tekrar bir araya gelmek genç romantizmin ayırt edici özelliğidir ve böyle bir birleşmenin benzersiz hissini gençlere daha iyi ileten 30'larında bir ikili mi? Bu Herb Fame ve Linda Greene'in düetinin temaları, elbette yaşın ötesine geçtiğini kanıtladı ve '79 yazında, tüm yaşam evrelerinin uzlaştırılmış ortakları "Bir araya geldi. "

Bunu Bana Bir Kez Daha Yapın "width =" 1198 "height =" 1200 "data-recalc-dims =" 1 ” />

Kazablanka

İster inanın ister inanmayın, bu evli eylemin kocası, sahne adı olarak "Kaptan" ı seçerken daha az gösterişli bir rota izledi. Adamın yasal adı Daryl Dragon ! Karısı ile yaptığı yumuşak iş gövdesini düşündüğünüzde, Toni Tenille dijital pan flüt dolu "Bunu Bana Bir Kez Daha Yap" da dahil olmak üzere, doğru çağrıyı yapmış gibi görünüyor.

Bette Davis Eyes "width =" 1200 "height =" 1200 "data-recalc-dims =" 1 ” />

EMI America

Büyüleyici, husky sesi ile Kim Carnes "Bette Davis Eyes" ile yeni bir dalga ile pop'un kaynaşmasını başlattı. eski bir dönemin film yıldızı. Bette Davis şarkının çıktığı sırada 73 yaşındayken, şarkıda yer alma zevkini ifade etmek için Carnes'e bile yazdı.

 Sizin gibi bir kızı bekliyorum "width =" 1200 "height =" 1194 "data-recalc-dims =" 1

Atlantic Records

'82'nin ön yarısında lovey-dovey melodisi eksikliği, yılın balo yavaş şarkısı için en muhtemel adayın yabancı şarkı olduğu anlamına gelir. '81 sonbaharında sekiz hafta boyunca 2 numarada kaldı. "Senin gibi bir kızı beklemek" in aşk güçlerine karşı bir darbe yok. Lou Gramm'ın özel vokalleri Thomas Dolby'nin kendine özgü synth kancası hala baştan çıkarmayı etkiliyor.

Bebeğim, Gel Bana "width =" 1200 "height =" 1198 "data-recalc-dims =" 1 ” />

Qwest Records

Genel Opera Genel Hastane bu 1981 parçasını bu karakterlerden birinin teması olarak kullanmaya başlamamıştır. "Baby, Come to Me", Billboard listelerinde 1 numaraya yükseldi ve 73 numaralı önceki zirvesini geçti. Düdük, şarkıcıları için en büyük hit olduğunu kanıtladı, ancak bir Bugün orada 36- ve 37 yaşındaki bir grup şarkının etkisinin listelerin üstünde olduğu kısa pencereden daha somut bir kanıt olarak hizmet ediyor.

[After Time Time] width = "1200" height = "1200" data-recalc-dims = "1 ” />

Portre

Portre

Portre

Eğer mükemmel yavaş dans şarkısı '84 baloda belirgin bir şekilde öne çıkmadıysa, geri ödeme. "Time After Time" belli bir dönemin okul danslarıyla o kadar eş anlamlı hale geldi ki Stranger Things Napoleon Dynamite ve ve Romy ve Michele Lisesi Buluşması .

Dikkatsiz Fısıltı "genişlik =" 1190 "yükseklik =" 1200 "veri-recalc-dims =" 1 ” />

Destan

Şarkının adını bile bilmeyen daha genç kalabalıklar için, "Dikkatsiz Fısıltı" tamamen seksi sax riff hakkında. Ancak onunla büyüdüyseniz, George Michael'ın lirik pişmanlığından, şarkının gerçek hayattaki sadakatsizliğinden esinlendiği için güzel bir ilişkiden iki kez geçtiği konusunda pişmanlık duyduğunu biliyorsunuz.

 Herkesin En Büyük Sevgisi "width =" 1200 "height =" 1200 "data-recalc-dims =" 1

Arista

Pek çok aşk şarkısı kendini sevmeyle ilgili değil ve daha da azı çocukların geleceği hakkında bir iddiayla başlıyor, bu yüzden Whitney Houston'ın ham yeteneği, 1977 George Benson şarkısını alarak ve “inkâr edilemez bir şekilde kapakla kendi olduğunu” iddia ederek “Alltest Love of All” ile bu kadar güçlü bir etki yapabildi.

 (Ben Sadece) Bu Gece Kollarınızda Öldü "width =" 1198 "height =" 1200 "data-recalc-dims =" 1

Virgin

[(Ben)KollarındaÖldüm”tümbüyükaşkşarkılarınınyaptığıgibibaşladı:biryakınlıkanıCuttingCrew'un Van Eede melodinin la petite mort terimini düşünürken, melodinin açılış ifadesinin özellikle uygun bir zamanda geldiğini söyledi. (Buna bakabilirsiniz.)

 Cennet Yeryüzünde Bir Yerdir "width =" 1200 "height =" 1200 "data-recalc-dims =" 1

Bakire

Aralık 1987'de 1 numaraya ulaşılması, muhtemelen "Cennet Yeryüzünün Bir Yeri" nin lisenin kalplerinde ve zihinlerinde hala taze olduğu anlamına gelir ilköğretim okulu olarak yaşlılar ertesi yıl sona ermişlerdir. Yıllar geçtikçe Belinda Carlisle'nin marşı aşk şarkısından karaoke kuşaklı bir standart haline dönüştü.

 Seninleyken "width =" 1200 "height =" 1182 "data-recalc-dims =" 1

Capitol Records

Güç balad dönemi tüm hızıyla devam ederken, Kanadalı yumuşak rockçı Şerif on yılın son yılı için yavaş dans tacını almaya hazırlandı. Bu şarkı kısmen önde gelen vokalist Freddy Curci şaşırtıcı bir şekilde 19.3 saniye boyunca son notu elinde tutuyor.

Hiçbir Şey 2 U "genişlik =" 1200 "yükseklik =" 1200 "veri-recalc-dims =" 1'i Karşılamaz ” />

Ensign / Chrysalis

Sinéad O'Connor'ın kopuşu, kalp-anahtarı vuruşu, dinlediği bir break-up şarkısı olarak büyüsünü en iyi şekilde işler. koşan bir duşun döşemesine otururken, balo DJ'lerinizin birkaçına iyi para koymak istiyoruz ve bunu anlamak için "Nothing Compares 2 U" da dans eden insanları almaya çalışıyoruz.

 İlk Kez "genişlik =" 1192 "yükseklik =" 1200 "veri-recalc-dims =" 1

Columbia Records

90'lı yılların başında, “İlk Kez” klasik yavaş dans şarkısı için bir dönüş biçimiydi, ama asla zeitgeist'i bu listedeki diğerlerinin çoğunun yaptığı gibi noktaladı. Aslında, birçoğunuz için, bu ilk kez "İlk Kez" ile karşılaşmış olabilirsiniz

 (Yaptığım Her Şey) Senin İçin Yapıyorum "width =" 1194 "height =" 1200 "data-recalc-dims =" 1

A&M Records / Morgan Creek Records

Bu listedeki 90'lı şarkıların çoğunun göstereceği gibi, on yıl filmde başlayan aşk şarkılarıyla doluydu film müzikleri ve genel başarıya ulaştı. En çok Batman Forever 'un "Bir Gül'den Öpücük" ü en tuhaf film kökenli en iyi romantik parça olarak seçerken, Robin Hood: Hırsızlar Prensi ' '(Yaptığım Her Şey) Bunu Senin İçin Yaparım "parası için koşuşturur.

 Seni Her Zaman Seveceğim "width =" 1200 "height =" 1200 "data-recalc-dims =" 1

Arista

Flip tarafında, bir film müziğinden The Bodyguard'dan daha basit bir güzel aşk şarkısı alamazsınız. "Seni her zaman seveceğim." Şarkı kesinlikle grafikleri yok etti ve o zamandan beri karaoke sırasında bu yüksek notaları denemek için yeterince aptalca olan herkesin ses tellerini yok etti.

 Sevginin Gücü "width =" 1200 "height =" 1052 "data-recalc-dims =" 1

550 Müzik

Titanic film müziği onu umutsuz romantiklerin azizleri olarak kabul etti, Québécois crooner Céline Dion 194513 ] ilk yıllarını, "Sevginin Gücü" de dahil olmak üzere, çok sayıda radyo isabeti çıkaran aşk şarkısı alanlarına sürükleyerek geçirdi

 Bükülmüş Diz Üzerinde "genişlik =" 1200 "yükseklik =" 1198 "veri-recalc-dims =" 1

Motown

Boyz II Men'in Philly çocukları, yeni krikodan, "On Bended Diz" için affedici dilenen bopları için ipeksi pürüzsüz R&B'ye akıllıca saptılar ve grafiklerde kendilerine bir numaralı puan kazandılar. Lirik içeriğe rağmen, büyük bir yavaş dans ediyor. Konuşulan sözcük kısmı sırasında kıkırdamaya çalışmayın.

 Çünkü Beni Sevdin Çünkü "width =" 1200 "height =" 1197 "data-recalc-dims =" 1

550 Müzik / Destansı

Michelle Pfeiffer ve Robert Redford draması için hazırlandı Up Close and Personal Céline "Çünkü Beni Sevdin" ile film müziği yıldızlığının tadını aldı. Radyoda dinleyen şarkının büyük duygularına kapılmamak için yeterince zor, bu yüzden balounuzun kapanış şarkısı olarak kaç kalbin eridiğini hayal bile edemeyiz.

Kalbimi Kesmek "width =" 1200 "height =" 1040 "data-recalc-dims =" 1 ” />

LaFace Records

Aramızda kim, bir dağılmanın acısını sihirli bir şekilde hafifletme arzusuyla bağlantı kuramaz? Görünüşe göre Toni Braxton : Şarkı yazarı Diane Warren 'e göre, şarkı ilk kez gönderildiğinde "Un-Break My Heart" şarkısını söylemeye ikna etmesi gerekiyordu. Neyse ki kendisi ve bizim için sonunda geldi ve dönemin en yürek burkucu performanslarından birini verdi.

 Tüm Hayatım "genişlik =" 1200 "yükseklik =" 1049 "veri-recalc-dims =" 1

MCA Kayıtları

Pek çok milenyum, "All My Life" a ezilmeleriyle garip bir şekilde dans ettiler. sağlık sınıfında dağıtılan CK One ve mini Old Spice deodorantlarını kokluyorlar.

 Angel of Mine şarkısı "width =" 1200 "height =" 1184 "data-recalc-dims =" 1

Arista

Bu listenin pek çok şarkısı gibi, "Angel of Mine" ın en çok bilinen yinelemesi bir kapaktır. Başlangıçta İngiliz R&B grubu Eternal tarafından gerçekleştirilen, Amerikalı R&B sanatçısı Monica'nın listelerinde zirveye yerleşti. Şarkı sözlerinin romantizmini ekleyen Monica, o zamanki erkek arkadaşını Şarkının müzik videosunda yer alan Tyrese Gibson 'e katıldı. Son zamanlarda senin için önemli olan ne yaptı?

 Hayret "genişlik =" 1200 "yükseklik =" 1178 "veri-recalc-dims =" 1

BNA Kayıtları Etiketi

Country müziği, on yılın daha iyi bir kısmını ana akım müziğe doğru yol alarak geçirmişti, bu yüzden yavaşlamadan önce sadece bir zaman meselesiydi, twangy aşk şarkısı yumrukladı ve balo zımba oldu. Pirinç halka "Amazed" ile yakalandığı için Lonestar'a şapka çıkar. Şarkının orijinal versiyonunun ana akım radyo için daha lezzetli bir şeye yeniden karıştırılması akıllıca ve karlı bir karar olduğunu kanıtladı ve şarkı o zamandan beri okul, düğün ve diğer dansların temel taşıydı.

Jüpiter'in Damlaları "genişlik =" 1200 "yükseklik =" 1194 "veri-recalc-dims =" 1 ” />

Columbia

İnsanlar, rahatsız edici, sulandırılmış radyo kayası olduğu için Tren ile dalga geçmeyi severler, ancak anneniz hakkında en iyi 10 şarkı yapmak küçük bir başarı değildir kanserden ölmek ve "Jüpiter'in Damlaları (Söyle)" tam da budur. Ve gerçek olalım. Bir ebeveyin ölümü ile ilgili bir şarkıya "Hey, Soul Sister" i tekrar dinlemekten çok yavaş dans edersiniz.

 Nereye Giderseniz Gidin "width =" 1200 "height =" 1200 "data-recalc-dims =" 1

RCA

Yeni milenyumun ilk yıllarında aşk şarkıları için garip bir zamandı. Ülke, "Nereye Giderseniz Gitsin" in başarısı için belki de en iyi açıklama olan yoğun bir çatışma ve geçiş dönemi yaşıyordu. Ve bunun bir streç olduğunu düşünmenize rağmen, şarkı yazarı Aaron Kamin 11 Eylül saldırılarını şarkının çekiciliğini açıklamaya çağırdı ve "Nereye giderseniz gidin" dünya değiştikçe hayatımızda daha alakalı hale geldi Geçenlerde. "

 Seni Özledim "genişlik =" 1200 "yükseklik =" 1048 "veri-recalc-dims =" 1

Blackground Records / Universal Records

Buradaki daha trajik girişlerden biri, Aaliyah'ın single'ı "Miss You", 1998'deki kaydından sonra rafa kaldırıldı ancak ölümünden sonra şarkıcı 2001 uçak kazasında öldükten sonra serbest bırakılacak. Umarım, bunu baloda oynarlarsa, dans ettiğin şeyin acı tatlı gerçekliğini düşünmek için eziyetine sallanmaya çok yakalandın.

 Sana Sahip Değilsem "width =" 1200 "height =" 1037 "data-recalc-dims =" 1

J Records

Umarım gözlerinde yaşlarla dans etmedin. Alicia Keys 'e göre, "Sana Sahip Olmazsam" Aaliyah'ın ölümünden de ilham aldı.

Biz Belong Welong "width =" 1200 "height =" 1044 "data-recalc-dims =" 1 ” />

Island Records

Bazı albüm flopları ve Glitter bombalamasından sonra Mariah Carey'nin bir galibiyete ihtiyacı vardı. Neyse ki, 10. stüdyo albümü, Mimi'nin Kurtuluşu yelkenlerine biraz rüzgar koyup hayal ettiği dönüşü vermeye hazır hitlerle doluydu. "We Belong Together" albüm başlığını yaşadı ve gerçekten özgür bıraktı.

 Siz Güzelsiniz "width =" 1197 "height =" 1200 "data-recalc-dims =" 1

Atlantic Records

“Diet Beautifulplay” esprileri, 2006'da "Sen Güzelsin" nihayet göleti geçtiğinde ve ABD seyircisine çarptığında tam güçteydi. Blunt'un Harry Potter film imtiyazı için bir döküm yardımcısı hakkında şarkıyı yazdığı tartışmasız söylentiyi düşündüğünüzde, bu İngiliz tek vuruş harikasının sadece daha da harika olduğunu öğrenmek için karıştırılacak.

Önemli değil "width =" 1200 "height =" 1200 "data-recalc-dims =" 1 ” />

Ada Kayıtları

Okulunuzun nasıl olduğu veya ülkenin hangi bölgesinde olduğu önemli değil, çünkü 2007'de mezun olduysanız 100 Mezuniyetinizin Senegalli-Amerikan Akon tarafından helyum ses dolu banger "Farketme" oyununu oynama şansı yüzde.

Kanama Sevgisi "genişlik =" 1200 "yükseklik =" 1045 "veri-recalc-dims =" 1 ” />

J Records / Sony BMG Müzik Eğlence / Syco Müzik

Bu şarkılar, iyi olsa da, o zamanlar başkalarıyla karıştırılmış, bu şarkının "Bleeding Love" olduğunu bilmiyorsan kimse sana karşı durmayacaktı. Şarkıcısının Leona Lewis olarak adlandırıldığını bilmeseniz bile umursamazlardı. Bir İngiliz X Faktörü kazananı olduğunu bilmeseniz kesinlikle umursamazlar. Ama eğer bu şarkı çalmaya başladığında hareket etmediyseniz… insanlar bunun hakkında söyleyecek bir şeyler olabilir.

Halo Beyonce "width =" 1200 "height =" 1052 "data-recalc-dims =" 1 ” />

Columbia/Music World Music

Though "Halo" isn't what one typically thinks of as a quote-unquote prom song, there were few other contenders for this year, it got pretty high in the charts, and nobody has ever gone broke betting on Beyoncé.

Only Exception" width="1200" height="1190" data-recalc-dims="1

Fueled By Ramen

Hayley Williams' vocals do most of the heavy lifting for this ethereal folk rock ditty. Our condolences to those whose sole prom slow dance was to "The Only Exception," but it's more likely that the DJ dipped into some of the aforementioned classics than offer nothing but this one.

Someone Like You" width="1200" height="1122" data-recalc-dims="1

Columbia Records

Perhaps the most jilted song on this list, Adele's piano and vocals-only powerhouse "Someone Like You" stunned music fans and execs alike as it rocketed up the charts. But maybe they shouldn't have been so shocked. The complicated pain of breaking up with someone you still care about is universal. Of course the song was going to be a hit.

We Found Love" width="1200" height="1046" data-recalc-dims="1

Def Jam Recordings

EDM had already been rapidly permeating almost every nook and cranny of the music industry for the past couple years. Rihanna was merely co-signing its ascension when she partnered up with Calvin Harris for "We Found Love." The song was quickly woven into the sets of every festival and prom DJ. All the young couples dancing to it needed to remember was to stay hydrated.

Mirros" width="1200" height="1044" data-recalc-dims="1

RCA

After bringing sexy back to the masses in 2006, Justin Timberlake took a well-earned hiatus to focus on family and his acting career. When he was finally ready to re-enter the music scene, he made sure to come prepared, and the first single off his third album proved just that. "Mirrors" traded the lasciviousness of his recent music for a refined version of the pop romance of his earliest work, and audiences were decidedly into it.

All of Me" width="1200" height="1056" data-recalc-dims="1

G.O.O.D. Music/Columbia

Dedicated to his better half, Chrissy TeigenJohn Legend's sweet piano ballad seemed to have stalled out at No. 2 on the charts before finally hitting the No. 1 spot six weeks later. "All of Me" commemorated John's decade-long journey from first gracing the charts to finally topping them.

Love Me Like You Do" width="1200" height="1200" data-recalc-dims="1

Polydor

Recorded for the Fifty Shades of Grey soundtrack, "Love Me Like You Do" wound up being one of the less risqué tunes on the album, thus making it the one most likely to get past school administrators who'd normally clutch pearls over S&M-adjacent content infiltrating a school function.

Closer" width="1200" height="1200" data-recalc-dims="1

Disruptor Records/Columbia Records

If "We Found Love" signified the beginning of pop's collaboration with EDM, "Closer" signified EDM's ravenous complete consumption of pop and the corporate music industry. Don't know how you'd dance to this one, but you probably figured something out.

Shape of You" width="1200" height="1200" data-recalc-dims="1

Asylum Records

The second British invasion was spearheaded by a friendly, tattooed redhead named Ed, who loves to drink, hang out with friends, and hold the hearts of millions of young girls in his hands. "Shape of You" is just one of many Ed Sheeran songs 2017 prom-goers were dancing to.

Perfect" width="1200" height="1058" data-recalc-dims="1

Asylum Records

The kid has undeniable talent and range, so it should come as no shock that he has back-to-back tracks on this list. Where "Shape of You" played to the Timberlake gyration side of the slow dance spectrum, "Perfect" is of the more traditional hands-on-hips-and-neck persuasion.

Without Me" width="1174" height="1200" data-recalc-dims="1

Capitol Records

After the success of "Closer," Halsey had a blank check and army of artists and execs working to give her whatever she needed to produce another hit. "Without Me" hit No. 1 on the Billboard 100, so it would seem that everyone got what they wanted from the arrangement. Is the song danceable? That's not a question for someone our age to answer. But if the kids are happy with it, that seems like enough.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here