Yardım için bir çığlık duydu ve hemen onu buldu.

Ryan Arens, UPS üniformasında ve köpeği "width =" 768 "height =" 1024 "data-original- /> Nezaket Ryan Arens
Arens ve Sadie terra firma üzerinde

UPS sürücüsü Ryan Arens, bir duyduğunda Montana'da Bozeman, bir göletin yakınında mermi yapıyorlardı doğaüstü ses. “Yardım çığlığı gibi,” dedi Dodo'ya. Aralık 2018'di ve donmuş bankalardan yaklaşık 15 metre, bu ağlamanın kaynağıydı – yarı batık kahverengi ve beyaz telli bir tazı, ince bir buz tabakasına yapışmak için mücadele ediyordu. Oraya nasıl geldiğini kimse bilmiyor, ama yaşlı bir adam zaten olay yerinde, onu kurtarmaya kararlıydı. Su birikintisine bir kayığın içine girmiş ve köpeğe bir yol oluşturmak için buzla bir kayayla kesilmişti. Yavaş gidiyordu ve 44 yaşındaki Arens daha iyi bir şansı olduğunu düşünüyordu.

“Hayvanlar benim zayıflığımdır” demişti Great Falls Tribune . ]
Kalbi titriyor, Arens köpeğe yaklaştı ve diğer adamın kayasını buzda parçalamak için kullandı. Çok fazla güçlü bir cennet verdi ve 16 feet buz gibi suya çarparak tekneden çıktı.

Köpeğin altına girdiğini görmek için zamanla yeniden ortaya çıktı. Sıcak tutmak için sinir enerjisini kullanarak, ona doğru yaklaşık beş metre yüzdü, yakasını tuttu ve onu buza çekti. Daha sonra köpeği tekneye aldı ve kaygılı seyirciler köpeği emekli bir veteriner olan kayık sahibinin evine taşıdıkları kıyıya geri kaydırdı. Evin içine girdikten sonra Arens, her ikisi de çözülene kadar köpekle ılık bir duşa atladı. Havuzda birkaç dakika daha, veteriner Arens'e verdiği demeçte, muhtemelen kalp krizi geçirecekti.

Ertesi gün, Arens, köpeğin sahibi Sadie'yi kurtardığı için ona teşekkür etmek için geldiğinde aynı mahallede tekrar çalışıyordu. "Onunla buluşmak ister miydin?" diye sordu.

Toplayıcının kapısını açtı ve Sadie civataladı. Arens için bir beeline yaptı, ona sıçradı ve ıslak öpücüklerde yıkadı. Bu özel teslimat Arens, “UPS kariyerimin en önemli olayıydı” diyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here