circle

Perşembe günü yeni Netflix serisine ilk bakışımızı aldık Hollywood Gösteri Glee ve Amerikan Korku Hikayesi beyni Ryan Murphy 'den geliyor ve bir grup gelecek vaat eden aktör ve film yapımcısı takip edecek II. Dünya Savaşı sonrası Hollywood'da yapmaya çalışıyorum. Sınırlı seri, Samara Weaving ( Ready or Not ), Darren Criss ( Glee ), içeren bir topluluk kadrosuna sahiptir. Jim Parsons ( Big Bang Teorisi ), Dylan McDermott ( Amerikan Korku Hikayesi ), David Corenswet ( Politikacı ), Joe Mantello ( Normal Kalp ), Holland Taylor ( İki Buçuk ), Jake Picking ( Vatanseverler Günü ) ve eşsiz Patti Lupone . Mira Sorvino ( Kudretli Afrodit ), Maude Apatow ( Euphoria ) ve Rob Reiner (19459002] (19459002] All in the Family ) de görünüm kazanacak.

Murphy ve diğer oyuncularla birlikte Weaving, Perşembe günü Instagram Hollywood ve Netflix'in ilk görüntüsünü paylaşmak için Instagram'a gitti. dizinin yayın tarihi.

Weaving'in Hollywood karakteri henüz açıklanmamış olsa da, yedi bölümlük dizinin Rock Hudson (Picking) ve Vivien Leigh ( Katie McGuinness ).

Murphy, Şubat 2019'da Instagram'da dizi üzerinde çalıştığını ilk duyurduğunda, bunu ciddi sorunlardan kaçmayacak bir "Tinseltown Altın Çağı'na aşk mektubu" olarak nitelendirdi. bugün tartıştığımız film endüstrisini çevreliyor.

Eylül 2019'da Time 'e Hollywood'un "Hollywood'a ve seks endüstrisine bakacağını ve her şeyin nasıl değiştiğini ve hiçbir şeyin değişmediğini" söyledi.

Murphy'nin gösterileri tonlarca yaklaşan yıldız içeriyor olsa da, özellikle Dokuma'nın 2020'de tam bir arduvaz var. G.I'yi filme alıyor. Joe, Snake Eyes'ı Japonya'da çekti ve Bill & Ted Müzikle Yüzleşti bu yaz büyük ekrana vurdu. 27 yaşındaki Avustralyalı aktrisin çok büyük bir yılı olduğu açıktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here