Bu kaybolan eşyalarla anlaşma nedir?

Alışveriş yapanlar, bir Hedef koşusuna çıktıklarında hiç ihtiyaç duymadıklarını bilmedikleri her türlü şaşırtıcı şeyi bulabilirler, ancak aşağıdaki öğeleri bir daha Hedef’in raflarında bulamazlar. İster tartışmalı, tehlikeli, isterse hedefe yönelik olmasalar da, bir zamanlar popüler olan bu ürünler yıllar boyunca önyükleme yaptı. Ancak endişelenmeyin: Hedeften satın almadığınız şeyler de dahil olmak üzere sepetinize yüklenecek çok şey var, ancak gerçekten de gerekir.

CloudPets

Bebek monitörlerinden oyuncaklara kadar çok sayıda çevrimiçi ürün veri ihlallerine ve saldırılara maruz kaldı. Ancak, bu sevimli bağlantılı doldurulmuş hayvanların 800.000'den fazlası 2017'de çevrimiçi hale getirildikten sonra, kullanıcı adları, şifreler, çocuk adları, ses kayıtları ve onlardan gelen diğer veriler, kolayca saldırıya uğrayan açık bir sunucuda tutuldu. Daha da kötüsü, yabancıların bir CloudPet'e erişmesi ve mesaj göndermesi kolaydı – çocukları oyuncaklarından korkutucu veya üzücü mesajlar almaya açık bıraktı. Target ve Walmart, oyuncakları hızla raflarından attı ve onları oluşturan şirket o zamandan beri işten çıktı. Bu diğer günlük şeylerin de hacklenebileceğini öğrenmek için şok olabilirsiniz.

Kumlanmış kot pantolon

kumlanmış kot pantolon "genişlik =" 4592 "yükseklik =" 3064 "veri-orijinal- /> Wachiwit / Getty Images [194590010]

Fashionistas, denimleri canlı bir görünümle seviyor ve kumlama, kotlarında yaratmak için kullanılan Hedef yöntemdi. Ancak araştırmacılar, 2012 yılında yüksek basınçlı makineler ve kum kullanımının, bu kotları yapan işçileri, ne kadar koruyucu ekipman giydiklerine bakılmaksızın, silikoz adı verilen tedavi edilemez ve ölümcül bir akciğer hastalığı ile terk ettiğini bulmuşlardır. Sonuç olarak, Hedef kumlama tekniğini yasakladı ve işçiler artık perakendecinin denim tekliflerini yumuşatmak ve üzmek için daha güvenli araçlar kullanıyor. Bu arada, ucuz kot pantolonların nasıl pahalı görüneceğini burada bulabilirsiniz.

Hümanist yastıklar

Ülkenin dört bir yanındaki etikçiler, 2019'da Hedef mağaza raflarında aniden ortaya çıktıklarında bu büyüleyici çapraz dikişli yastıklar için çıldırdı ve birçoğu kepçe ve sosyal medyada bel yastıklarını gösterdi. Ancak geldikleri anda, yastıklar gizemli bir şekilde Target.com ve mağazalardan kayboldu ve düzinelerce sipariş açıklanamaz bir şekilde iptal edildi. Hayal kırıklığına uğramış hümanistler daha fazla bilgi edinmek için müşteri hizmetleriyle iletişime geçtiklerinde, “müşteri geri bildirimlerinin” bu yastıkların şirketin ürün hattından alınmasına yol açtığı söylendi. Umarım yakında hiçbir yere gitmezsiniz? Yalnızca Target'da bulabileceğiniz bu şaşırtıcı ürünler.

Amazon Kindles

amazon kindle "width =" 3840 "height =" 2563 "data-original- /> Ted Soqui / Corbis / Getty Images

Hedef, Amazon'un popüler e-okuyucularını, çevrimiçi devin satışlarını düşürdüğünü öğrenene kadar sergiliyordu. Nasıl? Ürünü yerel Hedef mağazalarında inceleyen ancak Amazon'dan satın alan kişilere hedefli indirimler sunarak. Artık Amazon’un ürünleri için ücretsiz bir tuğla ve harç showroomu olarak hizmet vermekten memnun olmayan Target, 2012'de Kindle satışlarının fişini çekmeye karar verdi. Şimdi, Google Hedefte Kindles'ı ararken, bunun yerine Target’nun iPad tekliflerine işaret ediyor. Yeni bir cihaz için pazardaysanız, bunlar şu anda satın almaya değer en iyi e-Okuyuculardır.

Silahlar ve gerçekçi oyuncak silahlar

Hedef, gerçek silahları varlığının çok erken saatlerinde satmayı bıraktı – 1980'lerde. Ancak perakendeci, 1990'lı yılların başında oyuncak silahları canlandıran çocuklara ateş eden iki ayrı polis olayı gerçekleşene kadar gerçek görünen oyuncak silahlar sattı. Bundan sonra, mağazalarda satın alabileceğiniz tek silah, renkli su veya gerçek anlaşma ile asla karıştırılmayacak Nerf silahlarıydı. Silah meselesi, 2014'te Target'ın müşterilerinden alışveriş yaparken silahları mağazalara getirmekten kaçınmasını istediğinde tekrar ön plana çıktı.

Bu kırmızı kapılardan tekrar geçmeden önce, Target'a bu kadar fazla para harcamanızın bilimsel nedenini öğrenin.

Ayrı erkek veya kız çocuk oyuncakları

erkek oyuncakları kız oyuncakları hedef alıyor "genişlik =" 2430 "yükseklik =" 1620 "veri-orijinal- /> Justin Sullivan / Getty Images

Yerel koridorunuzdaki oyuncak koridorlarını inceleyin ve artık ayrı “erkek çocuklar” veya “kızlar” tabelaları görmeyeceksiniz. Endişe: Cinsiyete özgü bu tarifler, bazı çocukların karşı cinse yönelik oyuncaklar seçmesini engelleyebilir. 2015 kararı, “Kız Çocukları Bina Setleri” nden “Bina Setleri” nin saçma olduğunu gösteren birkaç ebeveynin topuklarıyla geldi. Target'un hatırladığı bu popüler oyuncağa göz atın ve çocuklarınızın oyuncak kutusunda olmadığından emin olun.

Sprint kablosuz hizmeti

Mart 2019'da Sprint, Hedef üzerinden artık yeni kablosuz hizmet sipariş edemeyeceğinizi açıkladı – muhtemelen Hedef müşteriler Sprint hizmetine umdukları şekilde kaydolmadıkları için. Fierce Wireless'a göre, Tüketici Hücresel planları Hedef'te çok popülerdi.

Archer Farms ürünleri

okçu çiftlikleri "width =" 3000 "height =" 1873 "data-original- /> Justin Sullivan / Getty Images

Shakespeare, başka herhangi bir isme sahip bir gülün yine de tatlı kokuyacağını söylüyor – ama aynı şey en sevdiğiniz granola için de geçerli mi? Target, mağaza içi yiyecek ve içecek markası Archer Farms'ı yeni ürün grubu Good & Gather lehine aşamalı olarak kullanmaya başladı. En sevdiğiniz Monster Trail Mix, kavrulmuş fındık ve kahveye sahip olacaklar – ancak daha şık ambalajlar ve yeni bir adla. İşte Target'da daha da fazla para kazanmak için 10 kolay püf noktası.

Çiftlik yetiştirilmiş somon

Hedef, çevre cephesinde liderlik etmek için biliniyordu, bu yüzden deniz ürünleri tekliflerini 2010 yılında Alaska'dan sürekli olarak vahşi somon yakalamaya kaydırmaya karar verdi. Bu hareket, perakendeciyi koruma taahhüdünden ötürü övülen Greenpeace tarafından alkışlandı. çevre ve okyanusların korunması. Bu hamle, şirketin karbon ayak izini yenilenebilir enerji ile azaltmayı da hedefleyen diğer yeşil inisiyatiflere uyar; ABD'nin en büyük şirket güneş enerjisi kurulumuydu.

Mossimo giysileri

Yosun hedef "genişlik =" 2076 "yükseklik =" 1387 "veri-orijinal- /> [Cohen/WireImage/GettyImages

Target, 2017 yılında giyim tasarımcısı Mossimo Giannulli ve kendi adını taşıyan giyim hattıyla mağazalarında daha küçük ve daha hedefli bir moda çizgisi sergilemeyi tercih etti. Ancak artık Giannulli ve karısı Lori Loughlin, kolej giriş skandalında suçlandıklarından, Target'un rezil tasarımcıyla olan ortaklığını yenilemesi pek mümkün görünmüyor.

Paula Deen pişirme kapları

Güney şefinin uygun fiyatlı pişirme kapları serisi, bir zamanlar Target'da popüler bir seçim oldu. Ancak 2013 yılında, Deen ırkçı dili kullanmaya başladığında kabul edildiğinde, mağaza hızla harekete geçti ve onunla tüm bağlarını kopardı. Tencere hattı hala kaput olsa da, Deen yavaş yavaş perakendecinin iyi fikirlerine geri dönüyor: Artık Target'ın web sitesinden tereyağı ve şeker yüklü yemek kitaplarından birkaçını satın alabilirsiniz.

Sigara

sigaralar "genişlik =" 6000 "yükseklik =" 4000 "veri-orijinal- /> PamWalker68 / Getty Images [194590010]

1996'da sigara satışını durduran ilk büyük perakendecilerden biri olduğunda hedef manşetlerde bulundu. Karar, alışveriş yapanların sağlığına yardımcı olmuş olsa da, şirket gençlerin sigara içmesini önlemek için düzenlemelere uyma masrafını gösterdi hareketin arkasındaki sebep. Ve nikotin düzeltmenizi elde etmenin modern yöntemleri bile uçmaz – vaping hayranları perakendecide Juul veya diğer e-sigara seçeneklerini bulamazlar. Bunun yerine Target'dan satın almanız gereken bazı harika ürünlere göz atın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here