Circle

Ondan önce birçok aktris, mükemmel bir şekilde boğuşmuş bob'a ve tekin rezil beyaz elbisesine kayma sorumluluğunu üstlendi Marilyn Monroe . Ancak 31 yaşındaki Küba-İspanyol aktris Ana de Armas için, yaklaşan Netflix filminde Blonde ikonik yıldızı oynamak özellikle dikkate değer bir deneyim. Hollywood'da daha fazla Latinx temsili ihtiyacı konusunda çok vokal olan Küba-İspanyol bir aktris olarak, sadece onun için değil, tüm Latinx topluluğu için de ileriye doğru büyük bir adım gibi hissettirdi.

"Ben sadece Marilyn için bir kez seçmelere katılmak zorunda kaldı ve [yönetmen Andrew Dominik ] 'Sen sensin' dedi, ama herkes için seçmelere katılmak zorunda kaldım. Yapımcılar, paralı insanlar. Her zaman ikna etmem gereken insanlar var "De Armas Vanity Fair'e Mart kapak hikayesinde anlattı. "Ama yapabileceğimi biliyordum. Marilyn'i oynamak çığır açıyordu. Küba Marilyn Monroe'yu oynuyor. Çok kötü istedim."

Neyse ki hepsini havaya uçurdu. Knives Out yardımcı yıldızı Jamie Lee Curtis babası Tony Curtis 1959 filminde Some Like It Hot rol aldı ] Vanity Fair'e De Armas ona ekran testlerini gösterdiğinde hayrete düştüğünü söyledi. "Yere düştüm," dedi Curtis. "İnanamadım. Ana tamamen gitmişti. O Marilyn'di."

Henüz yayınlanma tarihi olmayan sarışın Joyce Carol Oates tarafından adlandırılan 2000 romanına dayanan efsanevi femme ölümcülünün hayatını kurgusal bir şekilde ele alacaktır. Ve eğlenceli bir gerçek, şimdi De Armas'ın köpeği Elvis'in de Blonde 'te Mafia — AKA Maf — yıldızını Frank Sinatra'nın Monroe'ya

verdiğini biliyoruz.

Ama De Armas, elbette, daha derin bir seviyedeki Hollywood simgesiyle de bağlantı kurar.

"Onun ünlü fotoğrafını görüyorsunuz ve o anda gülümsüyor, ama bu o sırada gerçekten neler yaşadığının bir dilimi," dedi De Armas.

Dominik, Collider'a Aralık 2016'da Blonde 'in "insan durumu hakkında bir film" olacağını söyledi. "Bu, bir çocukluk travmasının bir kamu ve özel benlik arasında bölünmüş bir yetişkini nasıl şekillendirdiğinin öyküsünü anlatıyor." Diyerek, "şimdiye kadar yapılmış en iyi 10 filmden biri" olduğuna inandığını belirtti.

De Armas, Vanity Fair'e "Bir yönetmenle Andrew ile çalıştığımdan daha yakın bir şekilde hiç çalışmadım" dedi. "Evet, işbirlikçi ilişkilerim oldu, ama gece yarısı telefon görüşmesi yapmak için bir fikri olduğu ve uyuyamadığı ve birdenbire aynı nedenden dolayı uyuyamadığın…"

Bu arada, Blonde 'in 2020'nin bir noktasında Netflix'te yayınlanmasına ek olarak, De Armas'ın daha da büyük bir yılı var. Yeni Bond kızını No Time to Die 'de oynuyor, Netflix biopic Sergio ' te başrol oynuyor ve Ben Affleck 'in karşısında oynayacak Derin Su .

"Dikkat çekici," dedi Curtis Vanity Fair . “Dünyadaki bu nadir crossover hislerinden biri olan Sophia Loren gibi olacak.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here