daire

Yaklaşan erotik gerilim filminde Derin Su Armas ve Ben Affleck evlilik dışı düzenlemesi gizemli miktarda ölü beden vermeye başlayan zengin bir çift olarak rol alıyor. Bu sonbaharda sinemalarda gösterilecek olan film, yakın zamanda New Orleans'ta çekildi – ve şimdi ilk olarak tüm Allen Allen ailesine Vic (Affleck), Melinda (De Armas) ve kızları Trixie ( Grace Jenkins ).

Salı günü Jenkins'in yetenek ajansı OneWorld Model ve Talent, filmin üzerine sarıldıktan sonra Jenkins, De Armas ve Affleck'in bir fotoğrafını gönderdi. Hollywood Pipeline daha önce Kasım ayının ortasında bir futbol maçı sırasında Affleck ve De Armas'ın ekran kızlarını tezahürat fotoğraflarını sızdırmıştı, ancak şimdi üçlünün daha net bir görüntüsü var.

Jenkins'in yetenek ajansı da Facebook'ta ekran ailesinin başka bir fotoğrafını yayınladı – bu sefer Deep Water yönetmeni Adrian Lyne .

New Orleans'ta çekilen Deep Water filmi için bir film! Ben Affleck, Ana de Almas ve şaşırtıcı Yönetmen Adrian Lyne ile OneWorld yeteneği Grace.

OneWorld Model ve Yetenek tarafından 17 Şubat 2020 Pazartesi tarafından gönderildi

Bu arada, hem De Armas hem de Affleck bu hafta Deep Water dışında manşetlere çıkıyorlar.

Salı günü, De Armas'ın Vanity Fair'in Mart sayısındaki kapağı ilk çıkışını yaptı. Oyuncu, yaklaşan 007 filminde Bond kızını yeniden keşfetme konusunda derinlemesine bir röportaj verdi Ölmek İçin Zaman Yok ve ayrıca bir "Küba oynayan Marilyn Monroe" olmanın nasıl "çığır açıcı" olduğundan bahsetti. yaklaşan Netflix filmi Sarışın .

Affleck'e gelince, New York Times aktör üzerinde, alkolle mücadeleleri hakkında açtığı ve Jennifer Garner hayatının "en büyük pişmanlığı". Röportaj, yeni filmi The Way Back – bir içki sorunu olan bir lise basketbol koçu hakkında bir drama – 6 Mart'ta tiyatrolara çarpan bir filmden önce geliyor.

Ölmek İçin Zaman Yok ve Dönüş Yolu yakında tiyatroları vururken, Derin Su'da Van Allens'i görmeye başlamadan önce birkaç ayımız var. filmin 13 Kasım 2020'de gösterime girmesi bekleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here