Jim ve John Harbaugh

Shutterstock (2)

Spor zaten rekabetçi. Daha sonra, NFL koçu olan iki erkek kardeşi alırsınız ve takımlarını sahaya kazdırırsınız ve bazı savaşlar gerçekleşir. En büyüğü, sadece 15 ay arayla olan kardeşlerin 2013'te Super Bowl XLVII'de kafa kafaya gitmeleriydi. John zirveye çıktı ve oyun sonrası el sıkışma ilginçti. İki kavga, John'un, özellikle ateşli kişilikleriyle sahada ve saha dışında olduğunu söylüyor. Doğum düzeninin kişiliğiniz hakkında neler ortaya çıkardığını öğrenin.

Andrew kız kardeşler

ANL / Shutterstock

LaVerne, Maxene ve Patty bir üçlü şarkı grubu olarak listelerin başında olmak için birlikte çalışırken, kız kardeşlerin birbirleriyle sahnede konuşmayı reddettikleri bildirildi. Daha sonra Patty, diğer kız kardeşlere söylemeden başka bir gruba bile katıldı. Ancak LaVerne ve Maxene, Patty’nin solo eylemi tarandığında tatlı intikamlarını aldı. İşte kardeşler arasında daha ünlü rekabetler.

Oasis

Will Ireland / Shutterstock

Liam ve Noah Gallagher, twitter dövüşleri, fiziksel dövüşleri ve yasal savaşları ile tanınırlar. İlk ünlü dövüşleri, Liam'ın Noel'e bir tefle vurduğu 1994'tü. O zamandan beri hiçbir şey yapmadılar. Ocak 2018'de Noel'in Oasis'i yeniden bir araya getirme niyeti olmadığını söylediğinde çok halka açık bir savaş yaptılar. Sonra Liam, 2018 BRIT Ödülü'ne aday gösterildi ve rekabet devam ediyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here