Galler prensesi II Diana, ayrıldı ve İngiltere Kraliçesi Elizabeth II, Londra'daki Clarence House dışındaki iyi dileklere gülümsedi ” /> Martin Cleaver / Shutterstock

Majestelerini ve kraliyet ailesinin her üyesini etkilemek için bir yemeğin oldukça özel olması gerekir.

Kraliçe II.Elizabeth ile Prenses Diana'nın Ronald Reagan ile ortak noktası nedir? Şef Enrico Delfingher hepsini Kraliçe Victoria Risotto olarak adlandırdığı bir yemek yaptı!

İlk önce yemeği icat etti ve Soğuk Savaş görüşmeleri sırasında Başkan Reagan'a servis yaptı. Daha sonra, Şef Delfingher 1987-1990 yılları arasında kraliyet ailesi için bir şef olduğunda, karides ve Parmesan ile yapılan kremsi Kraliçesi Victoria Risotto'nun tarifini mükemmelleştirdi.

Kraliyet ailesinin en sevdiği yemek hakkında bu kadar özel olan ne?

Aile bir sebepten dolayı kremsi risottoyu tercih etti – Kraliçe II.Elizabeth makarna yemiyor. Ama risotto, Majesteleri ile yemek yerken karbonhidrat özlemleri için harika bir stand-in. Kraliçe'nin asla yiyemeyeceği bu diğer yiyecekleri kaçırmayın.

Ayrıca, kraliyet ailesinin seyahat ederken kabuklu deniz ürünleri yemesine izin verilmediği bildirildi çünkü bu bir gıda zehirlenmesi riski. Yine de 'ün kapalı kapılar ardında yemelerine izin verilir, bu yüzden şansları olduğunda bir karides yemeği yutmak mantıklıdır.

Çanak “Buckingham Sarayı ve Beyaz Saray'daki önemli devlet olaylarında” sunuldu, Şef Delfingher Country Living UK .

Kraliyet risotto nasıl hazırlanır

Tam tarif çok gizli ancak evde iyi bir taklitçi yaratabilmelisin. Kraliçe Victoria Risotto Sicilya kırmızı karides, iyi Parmesan peyniri, parlak yeşil otlar ve köpüklü şarap bir sıçrama ile yapılır. Sadece doyurucu karides risotto almak ile başlayın. Risotto'nun kremsi ağız hissi için anahtar olan kısa taneli bir pirinç olan Arborio pirinci kullanmayı unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here