çemberi

Mayıs 2017'de Jessica Simpson 'te ] Bu birçok kişinin akıl sağlığının durumunu sorgulamasına yol açtı. Sözlerini bulan ve şaşırmış gibi görünen birkaç tutarsız öykü anlattı ve tarihleri ​​ve gerçekleri hatırlamakta zorlanıyor gibi görünüyordu. İki yıl sonra, Simpson yaklaşmakta olan anılarında haplar ve alkol bağımlılığı ile yaptığı savaş hakkında temiz geldi Açık Kitap . Ve Bugün ev sahibi Hoda Kotb ile yeni bir röportajda Simpson, 2017 yılında Ellen DeGeneres ile bu röportajı yaparken onun etkisi altında olduğunu itiraf etti. ]

Kotb'a "Röportajı bile izleyemiyorum" dedi. "Benim için zayıf bir andı ve doğru yerde değildim. Spirale başlamıştım ve kendime yetişemedim ve bu alkolle oldu."

Simpson kısa bir süre önce, altı yaşındayken bir aile dostu tarafından cinsel tacize uğradığını ve daha sonra istismara son veren ebeveynlerine söylemesinin altı yıl daha sürdüğünü açıkladı. "Ben bir vaizin kızıydım," dedi Kotb'a. "Ben evlenene kadar bakire olmam öğretildi ve bu yüzden olanları asla kimseye zarar vermek istemediğim için paylaşmak istemedim."

Simpson, Nick ile evliliğini söyledi Lachey 2006'da boşanma ile sona erdi, çünkü "çok fazla kızgınlık hissetti" ve "aşk yeterli değildi." 2014 yılında üç çocuğu paylaştığı eski NFL oyuncusu Eric Johnson ile evlendi; Maxwell, 7, Ace, 6 ve Birdie, 10 ay. Ancak, 2017'ye kadar, ebeveynlik, yıldızlık ve sürekli tabloid manşetlerinin kilosu ile ilgili baskıları, çocukluk travması ile birleştiğinde onu sürekli içtiği bir yere getirdi. Kotb'a "Her zaman bir parıltı kabım vardı ve her zaman jantla alkolle doluydu" dedi.

2017'nin Cadılar Bayramı'nda bir şeyler değişti.

Simpson, o gün sabah 7'de içmeye başladığını söyledi.

"Cadılar Bayramında hepinizin resimlerine baktım ve yemin ederim ki, 'Şimdiye kadarki en iyi Cadılar Bayramı'na sahiplerdi," demiştim Kotb. Simpson cevap verdi: "Evet, bu resimler bunun içindi."

Ama gerçek şu ki, Simpson "şaşkın ve kafası karışmıştı." "Kimin [her kids] 'i hazırladığını bile hatırlamadığını" ve onları kandıramayacağını veya tedavi edemeyeceğini bile söyledi.

Çocuklarıyla ilgilenememek Simpson için bir uyandırma çağrısıydı. Ertesi gün, ayılmaya karar verdi. Bir terapist görmeye başladı ve o zamandan beri bir içki içmedi.

"Alkol vermek kolaydı," dedi İnsanlara . “O şişeye kızgındım. Nasıl şikâyetçi ve uyuşuk kalmama izin verdi.… Sonunda yardıma ihtiyacım olduğunu söylediğimde, hayatında tekrar aradığını bulan küçük kız gibiydim. Yön buldum ve bu korkmadan dümdüz yürümeye. "

Simpson, iyileşme yolculuğundan bahsetmenin zor olduğunu söyledi, ancak bağımlılığının şimdi arka görüşte olmasından memnun. “Dürüstlük zor ama sahip olduğumuz en ödüllendirici şey” demişti İnsanlara . "Ve korkunun diğer tarafına geçmek çok güzel."

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here