çemberi

Kraliyet ailesinin kıdemli üyeleri olarak rollerinden vazgeçerken, Prens Harry ve Meghan Markle’ın yaşamları çok farklı olmak üzeredir. Dük ve düşes artık kraliyet akvaryumunda yaşarken görevleri yerine getirmek istemediklerini kabul etseler de, bir Saray kaynağı, Buckingham Sarayı tarafından açıklanan resmi anlaşma şartlarına göre, çiftin farklı beklentilere sahip olabileceğini söylüyor. “kraliyet sonrası yaşamları hakkında. İçeride, “Harry’nin uzun zamandır kraliyet yaşamıyla mücadele ettiği ve annesinin ölümü için medyayı suçladığı bir sır değil. Yıllardır halkın gözünden düzenli bir adam olmayı özlemişti” diyor. “Meghan ilgi odağı olduğunda göz kamaştırıyor ve parlıyor. Şu an sahip olduğu A-list yıldızlığından uzaklaşmayacak. Şu anda dünyanın en büyük ünlü çifti oldukları göz önüne alındığında, bu potansiyel olarak aralarındaki büyük çatışmanın kaynağıdır. ”

Kraliçenin 18 Ocak’taki açıklamasının hemen ardından çiftin artık Crown’u temsil eden herhangi bir resmi angajman yürütmeyeceğini söyledi (Harry ve Meghan’ın resmi web sitesi), Harry ve Meghan’ın haberlere farklı tepki verdikleri açıktı. Kanada’da iki kadın hayır kurumunu ziyaret eden ışıltılı ve rasgele giyimli bir Meghan fotoğrafı çekildi ve daha sonra çiftin iki köpeğini ormanda bebek Archie ile birlikte mutlu bir şekilde yürürken kameraya yakalandı. Bu arada Harry Londra’da, annesinin onuruna kurduğu bir yardım kuruluşu olan Sentebale için özel bir akşam yemeğindeki olaylar hakkında duygusal bir konuşma yaptı Prenses Diana .

Prensin konuşması kalabalığı sessizce sersemletti. “İngiltere benim evim ve sevdiğim bir yer. Bu asla değişmeyecek. Birçoğunuzdan destek hissi büyüdüm ve Meghan’ı açık kollarla karşılarken, sevgiyi ve mutluluğu bulduğumu gördükçe izledim Tüm hayatım boyunca umuyordum. Sonunda Diana’nın ikinci oğlu otostop çekti! ” kalabalığa başlangıçta iyimser geldiğini söyledi.

Ancak tüm resmi kraliyet bağlarından vazgeçmek zorunda kaldığı üzüntüsünü açığa çıkardı. “Umudumuz, Kraliçe’ye, uluslara ve askeri birliklere hizmet etmeye devam etmekti, ancak kamu finansmanı olmadan. Maalesef bu mümkün değildi.” Dedi. “Kim olduğumu veya ne kadar kararlı olduğumu bilmediğini bilerek bunu kabul ettim. Umarım bu neyin gelmesi gerektiğini anlamanıza yardımcı olur, ailemi tanıdığım her şeyden geri atarım , daha huzurlu bir yaşam olabileceğini umduğum şeye doğru bir adım atmak. ”

Güneş’in fotoğrafçısı Arthur Edwards on yıllardır kraliyet ailesini örten ve onlara 200’den fazla kraliyet turunda eşlik eden Sun Bu Sabah ITV’de Harry’nin şaşırtıcı derecede samimi sözlerini iletmesinin ertesi günü şu değerlendirmeyi sunuyordu: “‘Dün gece bu konuşmadan Harry’nin üzüntüsü geldi. Harry üzgün, Kraliçe’nin üzgün, Galler Prensi üzgün, ben Üzgünüm, ama hala devam ediyorlar. Üzgün ​​görünmeyen ve iyi vakit geçiriyor gibi görünen tek kişi Meghan ve bence bunu sürdü. ” Edwards ayrıca, Harry’nin “gerçekten gitmek istediğine” inandığını ve bunun Meghan’ın aksine “bir şov dünyası olmadığını, böyle bir medya yıldızı olmadığını” söyledi.

Kraliyet kaynağım, “kraliyet yaşamının prensin bildiği tek şey olduğu ve kısıtlayıcı olsa da, dış dünyadan ABD veya Kanada’da ünlü olmanın koruyamayacağı bir koruma” olduğu konusunda hemfikir. İçeriden devam etti: “Kraliyet ailesi dışında gelecekteki başarıları için çok kritik olan yüksek profillerini korumanın tek yolu, Kuzey Amerika’da bir ünlü yaşam tarzını kucaklamaktır. Harry muhtemelen basına her zamankinden daha fazla uğraşmak zorunda kalacak ve daha büyük bir paparazzi hedefi olacak. Bu büyük stres ve mutsuzluğun kaynağı olabilir. ”

Kanada şimdilik evdeyken, bazı kraliyet gözlemcileri Sussex’lerin en büyük potansiyel fırsatları eğlence endüstrisinde olduğu için Kaliforniya’da zamanlarının çoğunu harcamalarını bekliyorlar. Bu ayın başlarında, Harry’nin karısının yeteneklerini yönetmene çektiği Jon Favreau ve Disney CEO’su Bob Iger Aslan Kral Temmuz ayında serbest bırakıldı. Şimdi, Meghan’ın bir fil yardımına bağış karşılığında Disney ile bir seslendirme anlaşması imzaladığı bildirildi.

Netflix’in baş içerik sorumlusu Ted Sarandos Sussexes ile birlikte çalışma konusunda konuşmak isteyeceğini söyledi. Bu ayın başlarında Los Angeles’taki bir etkinlikte konuşan Basın Derneği’ne “Kim ilgilenmez ki? Evet, tabi.”

Harry şimdiden Oprah Winfrey ile Apple TV için zihinsel sağlık hakkında bu yıl başlayacak olan çok parçalı bir belgesel dizisi üzerinde çalışıyor.

Meghan’ın oyunculuğa geri dönme olasılığı da var. Kraliyet biyografisi Sally Bedell Smith Vanity Fair’e Meghan’ın “çalışan bir kraliyet olarak vazgeçtiği için pişmanlık duyduğunu” söyledi. bir televizyon oyuncusu.

Meghan’ın sevdiği Hollywood yaşam tarzı uzun vadede Harry’e uymayacak, diyor Royalty Bat: İngiltere’nin En İyi Bilinen Markasının yazarı Stephen Bates . “Harry’nin köşede duran birçok parti görebiliyorum ve insanlar şöyle diyordu:” Eskiden kraliyet ailesinde olan adam var, “dedi The Guardian. Bates dük ve düşenin sonsuza kadar sıcak mülklerde kalmayacağını söylüyor. “Büyük pazarlama fırsatları ve insanlar ‘markalarından’ bahsediyorlar ve onları ne kadar kazanacaklar … Açıkçası şöhretleri bunları şimdiye kadar taşıyacak – ama bir iki yıl içinde ne yapacaklar?” ”

Nihayetinde, kaynağım gereği, kraliyet ailesi Harry’nin arkasında ve onu mutlu görmek için ellerinden geleni yapacaklar. İçeride, “Kraliçe, Galler Prensi ve Cambridge Dükü, Harry’nin bunu yapmasının neden önemli olduğunu anlıyorlar.” Dedi. “Kendisi ve karısı ve çocuğu için farklı bir hayat istiyor. Çalışmasını istiyorlar. Herkes bunun ‘ne istediğine dikkat et’ durumuna dönüşmediğini umuyor.”

Diane Clehane New York’ta yaşayan bir gazeteci ve Imagining Diana ve Diana: Tarzının Sırları’nın yazarıdır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here